Usługi

Podstawowy pedicure podologiczny
Koszt: 129 zł + hybryda 199 zł

Jest to pedicure gdzie opracowywane i skracane są paznokcie jak i usuwanie fizjologicznych zrogowaceń w obrębie podeszwowej części stopy.

 

Pedicure podologiczny
Koszt: 149 zł + hybryda 219 zł

Połączenie pedicure klasycznego z  opracowaniem zmian skórnych po przebytych chorobach przy deformacjami kostnych czy problemach biomechanicznych. Pedicure podologiczny charakteryzuje się usuwaniem odcisków, pękających pięt czy nadmiernych zmianach zrogowaciałego naskórka.

Pedicure hybrydowy
Koszt: 89 zł

Zabieg polegający na pielęgnacji paznokci, skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci, przed nałożeniem lakieru hybrydowego.

Manicure hybrydowy
Koszt: 79 zł

Zabieg polegający na pielęgnacji paznokci, skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci, przed nałożeniem lakieru hybrydowego.

Usuwanie odcisków
Koszt: 79 - 149 zł

Odciski to często bolesne, twarde, zrogowaciałe komórki naskórka. Odciski występuję na zewnętrznych częściach palcy, pod podeszwową częścią stopy jak i pomiędzy palcami. Odciski usuwane są za pomocą specjalistycznych narzędzi jak i po zabiegu dobierane są odciążenia tak aby odcisk nie odrastał lub spowalniał jego odrost.

Stan zapalny paznokci
Koszt 1 paznokieć: 79 zł

Stany zapalne często towarzyszą wrastającym paznokciom wynika to z dużego ucisku i urazów mechanicznych. Podczas zabiegu oczyszczane są stany zapalne i aplikowane zostają opatrunki. Czasami również wycinany zostaje kawałek paznokcia tak, aby uniknąć dalszemu rozwojowi stanu palnego. Do domu również klient zostaje zaopatrzony w opatrunki na zmianę.

Korekcja wrastających paznokci
Koszt 1 paznokieć: 149 zł
Koszt 2 paznokcie: 249 zł

Pierwszym i częstym objawem wrastania paznokci jest obrzęk i zaczerwieniona skóra w obrębie wałów paznokcia. Paznokcie mogą wrastać się w skutek zbyt mocnego wycinania paznokci, noszenia ciasnego obuwia czy po urazach mechanicznych.
Najbardziej skuteczną metodą korekcji wrastających paznokci jest aplikacja metalowej klamry dobranej indywidualne do potrzeby wrastania, służą one do korygowania rurkowatego kształtu płytki oraz wyciągania paznokcia z wałów bocznych.

Rekonstrukcja paznokci
Koszt: 129 zł

Jest zabiegiem bezinwazyjny przeznaczonym dla osób ze deformowaną płytką z paznokciami pourazowymi czy po przebytych chorobach. Zabieg polega na  oczyszczeniu zrogowaciałego i odklejonego paznokcia od łożyska, aplikacji protezy indywidualnie przygotowanej pod naturalny kształt paznokci i aplikacji jej za pomocą masy akrylowej która w swoim składzie zawiera srebro działająca antybakteryjne. Rekonstrukcja swoim wyglądem przypomina naturalny  paznokieć, dlatego aplikowany może być u kobiet i mężczyzn.

Częściowa rekonstrukcja paznokci
Koszt: 79 zł

Polega na odbudowaniu masą żelową lub akrylową nie wielkiego ubytku czy usuniętej onycholizy  po urazie mechanicznym lub zbyt mocno podciętej płytki paznokcia.

Opracowanie paznokci zmienionych chorobowo
Koszt: 79 - 129 zł

Zabieg polega na skróceniu, zeszlifowaniu lub wycięciu fragmentu paznokcia zmienionego chorobowo lub po wcześniej przebytej chorobie. Paznokcie oczyszczone,  lepiej i szybciej odrastają w połączniu z aplikacją odpowiedniej pielęgnacji domowej która jest zalecana podczas zabiegu.

Usuwanie brodawek
Koszt: 129 zł

Brodawki, nazywane także kurzajkami, wywoływane są przez wirus HPV. Zwykle mają one owalny kształt, mogą być wypukłe lub płaskie. Brodawki mogą powodować bolesność. Usuwanie brodawek na stopach następuje po zebraniu wywiadu oraz dostosowaniu odpowiedniej metody leczenia według indywidualnych wskazań.

Krwiak podpaznokciowy
Koszt: 79 zł

Krwiak podpaznokciowy jest wynikiem silnego uderzenia co powoduje pęknięcie naczyń krwionośnych. Nie oczyszczony krwiak może doprowadzić do dużych infekcji bakteryjnych i również może spowolnić odrost nowego, zdrowego paznokcia. Podczas zabiegu paznokieć zostaje ofrezowany, oczyszczony z nadmiaru  krwi co powoduje jej odbarczenie i zmniejszenie bolesności. Również po zabiegu dobrana zostanie odpowiednia pielęgnacja do szybszego odrostu płytki paznokcia.