Usługi

PODSTAWOWY PEDICURE
Czas trwania: 1h, koszt 160 zł

PODSTAWOWY PEDICURE I HYBRYDA
Czas trwania: 1,15h, koszt 230 zł

Jest to pedicure gdzie opracowywane i skracane są paznokcie jak i usuwanie fizjologicznych zrogowaceń w obrębie podeszwowej części stopy. Zabieg zakończony jest odpowiednią pielęgnacją. Jeśli chcesz utrzymać Twoje stopy i paznokcie w pięknej kondycji to koniecznie zapisz się na ten zabieg.

 

PEDICURE PODOLOGICZNY
Czas trwania: 1,15h, koszt 190 zł

PEDICURE PODOLOGICZNY I HYBRYDA
Czas trwania: 1,30h, koszt 250 zł

Połączenie pedicure klasycznego z  opracowaniem zmian skórnych po przebytych chorobach przy deformacjami kostnych czy problemach biomechanicznych. Pedicure podologiczny charakteryzuje się usuwaniem odcisków, pękających pięt lub nadmiaru   zrogowaciałego naskórka.

szkolenie podologiczne

PEDICURE HYBRYDOWY
Czas trwania: 1h, koszt 120 zł

Zabieg polegający na pielęgnacji paznokci, skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci, następnie na przygotowaną płytkę nanosimy lakier hybrydowy.

szkolenie podologiczne

KONSULTACJA PODOLOGICZNA
Czas trwania: 30 minut Koszt: 100 zł

Zaniepokoiły Cię zmiany na stopach lub paznokciach? Nie wiesz co to jest? Odcisk, modzel, brodawka lub wątpliwa barwa na płytce paznokciowej? Potrzebujesz wiedzy na ten temat i rozwiązania co z tym zrobić? Zapraszamy na konsultację podczas, której przeprowadzimy wywiad, obejrzymy zmianę i zaproponujemy odpowiedni zabieg lub terapie, ewentualnie skierujemy do dalszego leczenia.

USUWANIE ODCISKÓW + ODCIĄŻENIE
Czas trwania: 30 minut Koszt: 100-150 zł

Odciski to często bolesne, twarde, zrogowaciałe komórki naskórka. Odciski występuję na zewnętrznych częściach palcy, pod podeszwową częścią stopy jak i pomiędzy palcami. Odciski usuwane są za pomocą specjalistycznych narzędzi jak i po zabiegu dobierane są odciążenia tak aby odcisk nie odrastał lub spowalniał jego odrost. Cena uzależniona jest od ilości, wielkości i głębokości odcisków. 

PAZNOKIEĆ ZE STANEM ZAPALNYM
Czas trwania: 30 minut Koszt: 100 zł

Stany zapalne często towarzyszą wrastającym paznokciom wynika to z dużego ucisku i urazów mechanicznych. Podczas zabiegu oczyszczane są stany zapalne i aplikowane zostają opatrunki. Czasami również wycinany zostaje kawałek paznokcia tak, aby uniknąć dalszemu rozwojowi stanu palnego. Do domu również klient zostaje zaopatrzony w opatrunki na zmianę.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI
Czas trwania: 30min Koszt 190 zł

Pierwszym i częstym objawem wrastania paznokci jest obrzęk i zaczerwieniona skóra w obrębie wałów paznokcia. Paznokcie mogą wrastać się w skutek zbyt mocnego wycinania paznokci, noszenia ciasnego obuwia czy po urazach mechanicznych.
Najbardziej skuteczną metodą korekcji wrastających paznokci jest aplikacja metalowej klamry dobranej indywidualne do potrzeby wrastania, służą one do korygowania rurkowatego kształtu płytki oraz wyciągania paznokcia z wałów bocznych Metoda korekcji dobierana jest indywidualnie.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA
Czas trwania: 1h Koszt 130 zł

 

Jest zabiegiem bezinwazyjny przeznaczonym dla osób ze deformowaną płytką z paznokciami pourazowymi czy po przebytych chorobach. Zabieg polega na  oczyszczeniu zrogowaciałego i odklejonego paznokcia od łożyska, aplikacji protezy indywidualnie przygotowanej pod naturalny kształt paznokci i aplikacji jej za pomocą masy akrylowej która w swoim składzie zawiera srebro działająca antybakteryjne. Rekonstrukcja swoim wyglądem przypomina naturalny  paznokieć, dlatego aplikowany może być u kobiet i mężczyzn.
CZĘŚCIOWA REKONSTRUKCJA
Czas trwania: 40 minut Koszt 85 zł

Polega na odbudowaniu specjalną masą  niewielkiego ubytku czy usuniętej onycholizy  po urazie mechanicznym lub zbyt mocno podciętej płytki paznokcia.

OPRACOWANIE PAZNOKCI ZMIENIONYCH CHOROBOWO
Czas trwania: 1h Koszt 120-150 zł

Zabieg polega na skróceniu, zeszlifowaniu lub wycięciu fragmentu paznokcia zmienionego chorobowo lub po wcześniej przebytej chorobie. Paznokcie oczyszczone,  lepiej i szybciej odrastają w połączniu z aplikacją odpowiedniej pielęgnacji domowej która jest zalecana podczas zabiegu.

USUWANIE BRODAWEK ( KURZAJEK )
Czas trwania: 30 minut Koszt: 100 -150 zł

Brodawki, nazywane także kurzajkami, wywoływane są przez wirus HPV. Zwykle mają one owalny kształt, mogą być wypukłe lub płaskie. Brodawki mogą powodować bolesność. Usuwanie brodawek na stopach następuje po zebraniu wywiadu oraz dostosowaniu odpowiedniej metody leczenia według indywidualnych wskazań. Po zabiegu stosujemy odciążenie.

KRWIAK PODPAZNOKCIOWY
Czas trwania: 30 minut Koszt 100 zł

Krwiak podpaznokciowy jest wynikiem silnego uderzenia co powoduje pęknięcie naczyń krwionośnych. Nie oczyszczony krwiak może doprowadzić do dużych infekcji bakteryjnych i również może spowolnić odrost nowego, zdrowego paznokcia. Podczas zabiegu paznokieć zostaje ofrezowany, oczyszczony z nadmiaru  krwi co powoduje jej odbarczenie i zmniejszenie bolesności. Również po zabiegu dobrana zostanie odpowiednia pielęgnacja do szybszego odrostu płytki paznokcia.