O nas

W połowie 2006 otworzyliśmy hurtownie kosmetyków dla profesjonalistów, zaczynając od sprzedaży produktów do paznokci i dłoni. Mając na względzie uwagi klientów i zapotrzebowanie rynku w połowie 2008 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o kosmetyki do stóp firmy Camillen60, której jesteśmy jedynym importerem na terenie Polski. Od tego czasu sukcesywnie staramy się rozwijać markę ale przede wszystkim zwiększać świadomość klientów dotyczącą odpowiedniej pielęgnacji stóp i profilaktyki poprzez pokazy, szkolenia, eventy, bezpłatne wywiady podologiczne, itp.

Kilka słów o samej marce Camillen60…

Camillen60 to niemiecka marka zajmująca się produkcją i dystrybucją profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji stóp. Camillen – oznacza rumianek i to jest właśnie podstawowy składnik wszystkich kosmetyków, specjalny sposób pozyskiwania ekstraktów sprawia, że nawet w przypadku bardzo wrażliwych typów skóry występowanie uczuleń jest marginalne. Camillen60 – kolejne oznaczenie w logotypie – “60” to rok w którym firma rozpoczęła produkcję, do tej pory wszystkie kosmetyki powstają w laboratorium w Niemczech  i są tam produkowane. Oznacza to, że kosmetyki podologiczne sprzedawane w naszym sklepie pomogą w uporaniu się z bolesnymi i dokuczliwymi zmianami na stopach.

Sklep podologiczny Camillen60 jest w stanie zaoferować Państwu kosmetyki podologiczne, które z pewnością sprawdzą się w każdym gabinecie. W ofercie posiadamy również wszystkie niezbędne narzędzia, akcesoria do wyposażenia stanowiska podologicznego i pedicure, cążki, cęgi, skalpele, dłuta, odciążenia, ortezy, frezarki, meble podologiczne, itp.

Wielu Polaków wciąż niewiele wie o tym, jakie działania wchodzą w zakres pracy podologa, a które niejednemu pomogłyby w uporaniu się ze schorzeniami czy bolesnymi odciskami. Zawód ten dopiero zaczyna zdobywać na popularności, a dotychczas tylko w największych miastach w Polsce można było spotkać oferty kursów podologicznych. Niestety wciąż na terenie Poznania trudno o dobry specjalistyczny kurs, który solidnie przygotowuje do pracy ze schorzeniami stóp. Jeżeli chcą Państwo posiąść wiedzę na temat leczenia kończyn dolnych, oferujemy swoją wiedzę i czas. Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami o kursach podologicznych i szkoleniach dla podologów, z których dowiedzą się Państwo wiele o zawodzie specjalisty od badania chorób stóp i które z pewnością pozwolą usystematyzować zdobytą wcześniej wiedzą.