Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Wrześni

Każdy przynajmniej raz w życiu doświadcza horroru, jakim jest odkrycie odchodzącego od łożyska paznokcia. Przyczyny tego zjawiska są różne – zazwyczaj jednak mowa tutaj o chorobach (np. grzybica, onycholiza) oraz czynnikach mechanicznych (np. silne uderzenie o twardą powierzchnię). Utrata paznokcia może negatywnie wpłynąć na samoocenę, np. latem na plaży lub na basenie, a dodatkowo jest zwyczajnie uciążliwa i bolesna. Warto w takim przypadku sięgnąć po pomoc podologa, który jest w stanie odratować każdą stopę. Chcesz nauczyć się, jak rekonstruować oddzielone od łożyska paznokcie, zapraszamy kosmetologów z Wrześni na kurs podologiczny z podstaw metody Unguisan!

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Szkolenia z podologii dla wszystkich kosmetologów z Wrześni

Szkolenia podologiczne z rekonstrukcji paznokcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem – zwłaszcza na początku lata. Klienci chętniej zaglądają do salonów, w których specjalista może zaproponować im kompleksową obsługę właśnie w trakcie letnich wakacji. Camillen przygotował dla wszystkich kosmetologów z Wrześni szkolenia podologiczne z rekonstrukcji paznokcia metodą Unguisan. Wykorzystuje się do niej specjalną tynkturę, wykazującą również działanie terapeutyczne. Dlaczego warto przeszkolić się z metody Unguisan? W przeciwieństwie do innych technik rekonstrukcji jest ona całkowicie bezinwazyjna. Na kursie podologii dla kosmetologów z Wrześni dowiesz się, jak prawidłowo wykonać protezę i przymocować ją do łożyska. Kursy z podologii Camillen dla kosmetologów z Wrześni to wyjątkowa okazja do tego, aby móc poznać nowoczesną technologię wykorzystywaną w tej branży.

Oczywiście, szkolenia z podologii z rekonstrukcji paznokcia to nie jedyne, jakie oferujemy. Znajdziesz u nas także kursy z przeprowadzania podstawowych zabiegów, których nie powinno zabraknąć w Twoim gabinecie. Z kursami podologicznymi Camillen nauczysz się również wykonywania profesjonalnego pedicure’u – zarówno tego kosmetycznego, jak i leczniczego. Oferujemy również zajęcia doszkalające z tworzenia sztang tytanowych, używanych powszechnie przy leczeniu wrastających paznokci. Interesują Cię różne choroby stóp i chcesz pomagać klientom w kojeniu ich objawów? W Camillen oferujemy również kursy podologiczne z leczenia wymagających przypadków grzybicy, modzeli, łuszczycy i innych przykrych dolegliwości. Zdobądź dodatkowe kompetencje, a wraz z nimi – nowcy klientów!