Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Piły

W Pile branża podologiczna rozwija się coraz prężniej. W tym mieście można znaleźć wielu doświadczonych specjalistów, którzy sprawnie zajmą się krytycznymi przypadkami grzybicy bądź wrastających paznokci. Chcesz zwiększyć swoje kompetencje, aby przyciągnąć więcej klientów? A może dopiero zamierzasz otworzyć pierwszy salon? Niezależnie od przyczyny Twojego głodu wiedzy, zapraszamy na szkolenia podologiczne Camillen wszystkich kosmetologów z Piły!

Kursy podologiczne Camillen - dla początkujących i zaawansowanych

Szkolenia z podologii Camillen dla specjalistów z Piły są prowadzone przez doświadczonych kosmetologów. Nasi eksperci od lat pracują z klientami i mieli styczność już z różnymi przypadkami – nawet tymi wyjątkowo trudnymi. Kursami podologicznymi, cieszącymi się największym zainteresowaniem są te dotyczące leczenia wrastających paznokci. Jest to popularna dolegliwość, która często zmusza Polaków do pierwszej wizyty w salonie. W przypadku niezwykle bolesnych i trudnych przypadków często należy wdrożyć kurację przy pomocy tytanowych klamer. Na kursie podologicznym dla kosmetologów z Piły nauczysz się, jak prawidłowo wyginać drut, aby stworzyć szynę dla zwyrodniałego paznokcia. Na szkoleniu poznasz również najpopularniejsze przyczyny wrastania paznokcia oraz wszystkie etapy tego procesu. Na naszym kursie podologa nauczysz się nie tylko leczyć, ale też zapobiegać temu schorzeniu.

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Szkolenia dla specjalistów z Piły

Jeżeli o wrastających paznokciach wiesz już wszystko, zapraszamy na szkolenie podologiczne z usuwania brodawek. Potocznie nazywane kurzajkami zmiany często pojawiają się właśnie na stopach. Chociaż w aptekach można znaleźć dużo specyfików służących do wypalania brodawek, ich samodzielne usuwanie może skończyć się tragicznie. Na kursie podologicznym dla kosmetologów z Piły nauczysz się, jak odróżniać kurzajki do zwykłych odcisków. Poznasz również podstawy ziołolecznictwa, które często sprawdza się w przypadku dopiero powstających zmian. Niestety, klienci zgłaszają się do specjalisty dopiero wtedy, gdy brodawki są na tyle rozwinięte, że zaczynają utrudniać im codzienne funkcjonowanie. Szkolenie podologiczne Camillen pozwoli Ci zdobyć kwalifikacje, dzięki którym bez problemu odróżnisz kurzajkę od odcisku. Dowiesz się również, jak usunąć zmianę przy pomocy odpowiednich przyborów oraz jaką kurację immunologiczną zalecić pacjentowi.

Camillen oferuje również szkolenia podologiczne dla początkujących kosmetologów. Sprawdź naszą ofertę i naucz się jeszcze więcej, aby pomóc swoim klientom! Zapraszamy na nasze kursy podologiczne wszystkich specjalistów z Piły – w naszym punkcie w Poznaniu zawsze znajdą się wolne miejsca.