Kursy podologiczne dla mieszkańców Leszna

Leszno to urokliwe miasto obecne na mapie kraju już od średniowiecza. Jest to malowniczo położona miejscowość, położona w niedaleko od Poznania i Wrocławia. Z racji, że Leszno zamieszkuje ponad 60 tys. ludzi, nie trudno o specjalistów z różnych dziedzin, także tych z branży kosmetycznej. Coraz więcej wykształconych kosmetologów pragnie zdobyć doświadczenie oraz wiedzę w zakresie podologii, by proponować swoim klientom dodatkowe usługi poprawiające stan stóp. Jeżeli poszukujesz kursu, który wyszkoli Cię w zakresie rozpoznawania i pomocy w chorobach nóg poniżej kostki, trafiłeś pod dobry adres!

Czego nauczysz się na szkoleniu dla podologów?

Dla wszystkich, działających w branży kosmetycznej oraz chcących nauczyć się sprawnego posługiwania narzędziami do pielęgnacji stóp, przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów podologicznych. Stawiamy głównie na praktykę, dlatego nasi kursanci wykonują zadania na modelach. Nie zapominamy też o przekazaniu teoretycznej wiedzy. Każde ze szkoleń podologicznych prowadzi osoba wykwalifikowana w swojej dziedzinie, która jest w stanie w prosty sposób przekazać wiedzę o usuwaniu brodawek czy ropnych stanów zapalnych. Uważamy, że kompleksowe wprowadzenie przyszłego podologa w świat chorób stóp sprawi, że o wiele bardziej zrozumie sens swojej pracy oraz odpowiedzialności podczas zabiegu. Zapisując się na jedno ze szkoleń z podologii organizowanych przez Camillen wypróbujesz urządzenia, narzędzia oraz kosmetyki docenione przez wielu podiatrów na świecie, które można kupić także w naszym sklepie stacjonarny w Poznaniu! Po każdym szkoleniu wręczamy certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. Zapisz się na kurs z podologii już dziś!

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

27.01.2023

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

27.01.2023

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

Terminy w szczegółach

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

Układając program szkoleń, staramy się tak dobierać tematykę zajęć, by przekazać wiedzę o najpotrzebniejszych produktach i zadaniach w codziennej pracy podologa. Jako że mamy dostęp do nowoczesnych urządzeń, możemy zapewnić Ci solidne przygotowanie w zakresie posługiwanie się np. elektrokoagulantami, które sprawdzą się w leczeniu wielu zmian skórnych. W ten sposób możesz wprowadzić do swojego gabinetu innowacyjne udogodnienia na miarę XXI wieku i zapoznać się z obecnymi trendami oraz nowinkami. Temu, kto nigdy nie miał kontaktu z zabiegami podologicznymi, może być ciężko pojąć istotę tego zawodu. Jeśli jesteś mieszkańcem Leszna i chcesz poznać zawód podologa od podstaw – bez obaw. Pokażemy, jak krok po kroku pomóc osobie z kurzajkami na podeszwach i w jaki sposób zaradzić popękanym piętom. Krok po kroku każdy z kursantów przekona się, czy bycie podologiem jest zajęciem stworzonym dla niego. Już dziś zapraszamy do zapisania się na wybrane szkolenie podologiczne!