Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Wolsztyna

Korzyści, jakie może dać zabieg podologiczny są często niedoceniane. Warto pamiętać też o tym, że jest on niezwykle korzystny dla zdrowia. To właśnie na stopach spoczywa ciężar całego naszego ciała, to one pozwalają nam chodzić i normalnie funkcjonować. Zaniedbane, niepielęgnowane stopy mogą w pewnym momencie odmówić posłuszeństwa. Chcesz przyciągnąć nowych klientów do swojego salonu kosmetycznego? Gwarantujemy, że rozszerzenie usług o zabiegi podologiczne Ci w tym pomoże!

Kurs podologa dla kosmetologów z Wolsztyna - spotkanie z doświadczonymi ekspertami​

Na kursy podologiczne Camillen zapraszamy wszystkich kosmetologów z Wolsztyna. W ofercie naszych szkoleń znajdzie się coś dla każdego – początkującego podologa, doświadczonego specjalisty czy kogoś z innego odłamu branży kosmetologicznej. Jeżeli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, zapraszamy na szkolenia z podstaw podologii! Czego możesz się na nich nauczyć? Przede wszystkim pokażemy Ci, jak wygląda profesjonalny gabinet podologiczny. Dowiesz się również, na czym tak konkretnie polega ten zawód i czego będą wymagać od ciebie ewentualni klienci. Kursy podologii Camillen to jednak nie tylko słuchanie wykładów. Czekają Cię też zajęcia praktyczne, na których dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić wywiad zapoznawczy z klientem oraz wykonać pedicure kosmetyczny. Szkolenie podologiczne dla początkujących z Wolsztyna obejmuje omówienie anatomii stopy oraz metod usuwania zrogowaciałego naskórka, szlifowania paznokci oraz oczyszczania wałów paznokciowych.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA – nowość

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych.Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

ODCIĄŻENIA W PODOLOGII z Mileną Skalską

08.10.2021

Dlaczego powstają hiperkeratozy- modzele, odciski, pękające piety? Jak dobrać odpowiednie odciążenie aby pomóc klientowi, odciążenie indywidualne czy z materiałów gotowych? Kiedy i gdzie je zastosować?

KLAMRA TYTANOWA z Mileną Skalską

11.10.2021

Klamry drutowe jednoczęściowe wykonywane z nici tytanowych to najnowocześniejszy i bardzo efektowny sposób korekcji wrastających i wkręcających się paznokci. Jednakże sukcesy terapii gwarantuje tylko dobra znajomość materiałów, z których wykonany jest ten implant oraz umiejętność prawidłowego doboru technik i materiałów do jej aplikacji na płytce paznokciowej. Trafna metoda korekcji płytki dla paznokci wymagających, małych paznokci oraz paznokci dziecięcych.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ – METODA KOMBINOWANA

10.10.2021

Uszkodzona mechanicznie płytka, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki  dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

BRODAWKI WIRUSOWE Z Mileną Skalską

09.10.2021

Brodawki w gabinecie podologicznym: przyczyny, różnicowanie od odcisków i najskuteczniejsze terapie (w tym immunoterapie, krioterapia i elektrokoagulacja) u dzieci i dorosłych.

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

06.11.2021

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Szkolenia i produkty dla wolsztyńskich profesjonalistów

Czy podolog może jednak funkcjonować bez narzędzi? Oczywiście, że nie! Dlatego na naszym kursie podologii dla osób z Wolsztyna dowiesz się, jak prawidłowo obchodzić się z frezarką. Zapoznamy Cię również z rodzajami frezów i poinstruujemy, kiedy używa się konkretnych końcówek. Korzystanie z frezarki wymaga wyjątkowej ostrożności oraz nabrania wprawy. Gwarantujemy, że na naszych kursach z podologii dowiesz się, jak używać całego sprzętu w taki sposób, aby nie zrobić krzywdy sobie i swoim klientom.

Wykonywałeś już nie raz podstawowy zabieg podologiczny? Czas w takim razie na zwiększenie swoich kompetencji! Naucz się, jak tworzyć rekonstrukcje lub wykonywać tytanowe klamry do korygowania wrastających paznokci. Zapraszamy również na szkolenia z podologii dotyczące trudnych przypadków, z którymi mieli okazję spotkać się nasi eksperci. Zwiększ swoje kompetencje i zdobądź nowych klientów dzięki pomocy Camillen!