Szkolenia z podologii dla specjalistów z Wągrowca

Coraz więcej Polaków odwiedza salony podologiczne. Zespół Camillen bardzo to cieszy – w końcu dbanie o stopy jest istotne, aby codzienne funkcjonowanie było komfortowe. Nic w końcu tak nie utrudnia wykonywania standardowych obowiązków, jak kłujące odciski, wrastający paznokieć lub uwierające brodawki. Twoim marzeniem jest ułatwiać ludziom codzienne funkcjonowanie i uwalniać ich od takich dolegliwości? Zapraszamy na nasze kursy podologiczne wszystkich kosmetologów z Wągrowca!

Wyszkol się i zdobądź więcej klientów!

Wyżej wymienione dolegliwości są – niestety – często spotykane wśród Polaków. Niska świadomość higieny, brak czasu, nieodpowiednie obuwie i wiele innych czynników może przyczyniać się do powstawania patologii stóp. Na kursie podologa dla specjalistów z Wągrowca nauczysz się szybko rozróżniać różne popularne dolegliwości. Pomoże Ci to w sprawnym dobraniu odpowiedniej kuracji oraz metody leczenia. W domach klienci często mają problem z odróżnieniem kurzajek od odcisków, które dla niewprawionego oka wyglądają identycznie. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z podologii poświęcone zarówno odciskom, jak i kurzajkom. Nauczymy Cię na nich prawidłowego usuwania różnych znamion w sposób całkowicie bezpieczny dla klienta. Kursy podologiczne Camilen składają się z części teoretycznych i praktycznych. To właśnie na tej pierwszej nauczysz się, skąd biorą się odciski i kurzajki, a na drugiej będziesz mieć okazję usunąć ich rekonstrukcje ze specjalistycznych modeli.

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Wybierz najlepsze szkolenia podologiczne

Na szkoleniu podologicznym dla specjalistów z Wągrowca poznasz również najtrudniejsze przypadki, z jakimi nasi eksperci mieli do czynienia. Wysoko posunięta grzybica, utrata paznokcia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zgrubiałe modzele – jak sobie poradzić z takim wyzwaniem? Na kursie podologicznym dla kosmetologów z Wągrowca dowiesz się, co robić w takim przypadku. Nasi eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami z klientami i wyjaśnią, jak uporali się z danym problemem.

Oferta hurtowni Camillen to obejmuje również kursy podologiczne dla początkujących kosmetologów. Dopiero skończyłeś studia i chcesz się dalej kształcić? A może pragniesz przyciągnąć więcej klientów do swojego salonu? Rozszerz swoje kompetencje o szkolenia z podologii z Camillen! Zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców Wągrowca, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o zwyrodnieniach stóp. Każdy nasz kurs kończy się otrzymaniem stosownego certyfikatu, który możesz dołączyć do swojej kolekcji na ścianie salonu.