Szkolenia z podologii dla specjalistów z Nowego Tomyśla

Nowy Tomyśl to niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim. Dzieli ją godzina jazdy samochodem od Poznania, gdzie można znaleźć najwięcej salonów podologicznych w całym regionie. Na szczęście, Nowy Tomyśl nie stoi w miejscu pod względem tej dziedziny kosmetyki. Również i w tym mieście można znaleźć wielu specjalistów, którzy o stopach wiedzą wszystko. Jeżeli jesteś podologiem i rozwijasz swój biznes w Nowym Tomyślu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń!

sonda podologiczna

W Camillen doskonale wiemy, jak trudne może być otworzenie swojego pierwszego gabinetu podologicznego. Masz już za sobą studia i kursy? Czas na szkolenia podologiczne, dzięki którym zdobędziesz odpowiednie kompetencje do pracy z klientem w Nowym Tomyślu i doszlifujesz umiejętności! Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji wykonać podstawowych zabiegów, zapraszamy na kilkudniowe kursy dla świeżo upieczonych absolwentów kosmetologii. Podstawowe szkolenia podologiczne dla osób z Nowego Tomyśla obejmują instruktaż obsługi frezarki, bezpiecznej wymiany frezów oraz używania innych przyborów. Każdy z naszych kursów zawiera też segment wykładowy. Nasi specjaliści nie tylko przybliżą budowę stopy, ale też pokażą, jak wygląda gabinet podologiczny i jego podstawowe wyposażenie. Na szkoleniach dla początkujących Camillen pracujemy na modelach – nie musisz więc stresować się pracą na prawdziwej stopie i tym, że niechcący zrobisz komuś krzywdę.

Zobacz terminy najbliższych kursów podologicznych!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Najlepsze szkolenia pod okiem specjalistów

Jeżeli potrafisz już wykonać podstawowe zabiegi, zapraszamy na bardziej zaawansowane kursy podologiczne dla osób z Nowego Tomyśla. Chcesz nauczyć się wykonywania protez paznokci? A może zastanawiasz się, jak działać w przypadku daleko posuniętej grzybicy? Zapraszamy na szkolenia podologiczne, na których wszystkiego się nauczysz. Nasi specjaliści od techniki Unguisan pokażą Ci, jak zrekonstruować stracony w wyniku choroby paznokieć. Będziesz miał niepowtarzalną okazję do tego, aby zobaczyć, jak obsługuje się ten nowoczesny sprzęt, a nawet stworzyć swoją pierwszą protezę przy jego użyciu. Kursy podologa Camillen są prowadzone przez specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą. Na szkoleniu zobaczysz najtrudniejsze przypadki, z jakimi mieli do czynienia w trakcie swojej działalności. Co istotne, nauczysz się też, jak leczyć tego typu schorzenia u swoich klientów.

Zapraszamy na nasze szkolenia każdego podologa z Nowego Tomyśla, który chciałby uzupełnić swoje kompetencje i dowiedzieć się czegoś nowego! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy, możliwość nauki praktycznej, a także miłą, przyjazną atmosferę!