Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Międzychodu

Podolog nie jest tak dobrze znany ludziom jak kosmetolog, jednak z roku na rok przybywa osób wykształconych w kierunku podologicznym w naszym kraju. W Międzychodzie – mieście położonym na północnym zachodzie do Poznania – również nie brakuje salonów kosmetycznych, w których przyjmuje także osoba wykształcona pod kątem usuwania zmian skórnych poniżej kostki. Jeżeli chcesz otworzyć swój gabinet podologiczny w tym mieście, ale brakuje Ci wiedzy i doświadczenia, zdobądź je na szkoleniach w Camillen!

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Zapraszamy podologów z Międzychodu i nie tylko na szkolenie!

Od wielu lat prowadzimy szkolenia w dziedzinie podologii. Specjalizujemy się w przekazywaniu wiedzy w praktyce oraz w teorii. Nawet jednodniowe szkolenia mogą przekazać naszym kursantom niezbędną wiedzę. Wśród bogatej oferty szkoleń podologicznych można znaleźć także kilkudniowe kursy uprawniające do sprawnego posługiwania się frezarką, dłutem czy nowoczesnym elektrokoagulatem. Zapewniamy modeli oraz potrzebne narzędzia, dlatego nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami! Wiele z tych przedmiotów, które poznasz na naszym kursie dla podologów będziesz mógł kupić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym!

Na każdym z kursów najpierw dowiesz się, kiedy należy stosować daną metodę leczenia, czy istnieją jakieś przeciwwskazania co do korzystania z danych kosmetyków oraz jak wygląda BHP pracy podologa. To ułatwi Ci pracę w przyszłości, gdy będziesz musiał orzec, w jaki sposób najłatwiej pomóc swojemu klientowi. Część praktyczna szkolenia dla podologów obejmuje pracę na modelach. Na kursach zagłębiających tajniki metody Unguisan nie tylko dowiesz się, jak rekonstruować paznokcie, ale wykonasz też swoją pierwszą protezę.

Co jeszcze jesteśmy w stanie zagwarantować? Z pewnością przyjazną atmosferę i czas spędzony w towarzystwie wykwalifikowanych osób. Dla każdego, kto pomyślnie ukończy szkolenie z omawianych na kursie kwestii, przewidziany jest certyfikat, który uroczyście wręczymy na koniec kursu. Zdobyty dyplom to potwierdzenie nabytej wiedzy oraz umiejętności, który z pewnością przyciągnie kolejnych klientów do Twojego gabinetu podologicznego w Międzychodzie. Chcesz zdobyć wiedzę do uznanych podologów? Zapisz się na kurs podologiczny już dziś!