Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Kościana

Kościan to miejscowość położona na południu od Poznania, w samym sercu Wielkopolski. Mieszkańcy tego królewskiego miasta nad Kanałem Kościańskim prowadzą różnego rodzaju działalności, także te z branży beauty. Coraz częściej w ofertach wielu gabinetów kosmetologicznych oferowane są także zabiegi lecznicze. Wszystko po to, by klient, który chce pozbyć się nieprzyjemnych kurzajek i bolesnych nagniotek mógł otrzymać fachową pomoc jak najszybciej. Jednak nie każdy jest w stanie wykonać poprawy zabieg, do którego potrzeba odpowiednich kompetencji. Jeżeli chcesz oferować swoim klientom dodatkowe usługi, zapraszamy na szkolenie w Camillen!

Chcesz zostać podologiem w Kościanie? Zobacz terminy szkoleń!

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

27.01.2023

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

27.01.2023

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

Terminy w szczegółach

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Podolog z Kościana? Zapisz się na kurs już dziś!

Camillen to firma zajmująca się dostarczaniem najlepszych produktów dla podiatrów i podologów, a także organizowaniem szkoleń podologicznych. Od lat organizujemy kursy skierowane do osób chcących pracować jako podolodzy lub podnieść swoje kwalifikacje. Bogata oferta naszych usług została poszerzona o jednodniowe kursy podologiczne, w których skupiamy się na praktycznej nauce obchodzenia się z nowoczesnymi sprzętami, takimi jak elektrokoagulaty. Nie musisz martwić się o to, skąd weźmiesz pomoce dydaktyczne – zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz modeli. Niezależnie do tego, na który kurs podologiczny się zdecydujesz, gwarantujemy szkolenie na wysokim poziomie w przyjaznej atmosferze. Organizujemy kursy z poprawnego zakładania klamry tytanowej, a także z posługiwania się niezbędnymi narzędziami podologicznymi.

Jak już zostało wspomniane, organizujemy szkolenia podologiczne dla mieszkańców Kościana, którzy dopiero chcieliby zostać podologami. W Camillen mamy doświadczenie w prowadzeniu nauk zaczynających dopiero swoją przygodę z usuwaniem zmian skórnych na stopach. Kursy podologiczne dla początkujących zazwyczaj są kilkudniowe, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie kompletnie wyszkolić Cię w temacie narzędzi, sprzętów i pojęć podologicznych oraz nauczyć jak odróżnić poszczególne zmiany skórne. Ponadto, zapewniamy pracę na modelach, co pomoże przełamać strach przed pierwszym samodzielnym zabiegiem na kliencie. W miłej atmosferze i pod czujnym okiem praktyka-szkoleniowca bez problemu zdobędziesz nowe doświadczenie oraz posiądziesz jakże ważną wiedzę z zakresu podologii!

Ukończenie każdego ze szkoleń nagradzane jest certyfikatem. Tego typu nagroda może stanowić najpiękniejszą ozdobę w Twoim gabinecie podologicznym, potwierdzającą jednocześnie Twoje umiejętności. Chcesz zostać samodzielnym podologiem? Zapisz się na jedne z kursów Camillen już dziś!