Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Konina

Branża podologiczna w Koninie rozwija się wyjątkowo prężnie. Kim jest jednak dobry podolog? Przyjazne nastawienie do klientów i uśmiech nie wystarczają, gdy ma się styczność z poważnymi schorzeniami stóp. Dobry specjalista to ten, który ma dużą wiedzę – nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną. W Camillen doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że szkolenia podologiczne są potrzebne również wśród specjalistów pracujących w Koninie. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich podologów na kursy prowadzone przez naszych specjalistów!

sonda podologiczna

Dlaczego warto zapisać się na kursy podologiczne Camillen?

Konin nie ma zbyt wielu punktów szkoleniowych dla specjalistów od pielęgnacji stóp – dlatego warto zainteresować się kursami podologicznymi naszej firmy. Każde zajęcia prowadzą wykwalifikowani podolodzy, którzy na co dzień pracują z klientami w swoich własnych salonach. Warto wspomnieć też o tym, że wszystkie szkolenia z Camillen kończą się otrzymaniem certyfikatu. Zdobądź wiedzę, która umożliwi Ci przyjmowanie większej liczby klientów i poszerz swoje kompetencje!

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

27.01.2023

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

27.01.2023

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

Terminy w szczegółach

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Czego nauczysz się na szkoleniach z podologii?

Camillen oferuje kursy podologiczne zarówno dla początkujących, jak i działających już w branży specjalistów z Konina. Jeżeli dopiero planujesz otwarcie swojego salonu, to polecamy szkolenie z przeprowadzania podstawowych zabiegów. Nauczysz się na nim obsługi powszechnie używanych w salonach narzędzi rotacyjnych. Podologia w Polsce pozostaje odłamem kosmetologii – dlatego na kursie dla specjalistów z Konina dowiesz się, jak odpowiednio wyrównać i oszlifować powierzchnię paznokcia. Nasi szkoleniowcy nauczą Cię też, jak postępować w przypadku często występujących dolegliwości. Na kursie podologii dla specjalistów z Konina dowiesz się więc, co zrobić z wrastającym paznokciem lub bolesnymi odciskami.

Zapraszamy również na szkolenia dla podologów, którzy o frezach i tarkach wiedzą już wszystko. Ich zadaniem jest też w końcu diagnozowanie różnych schorzeń. Przygotowaliśmy więc szkolenie podologiczne o diagnozowaniu onycholizy, grzybicy oraz stanów zapalnych, na które zapraszamy wszystkich specjalistów z Konina. Nasi eksperci zbierają różne trudne przypadki wymagające od podologa wyjątkowej interwencji. Na szkoleniu poznasz również składy popularnych środków przeciwgrzybiczych i antybakteryjnych.

Specjaliści z Konina z całą pewnością będą zainteresowani szkoleniem podologicznym na temat rekonstrukcji paznokci. Tego typu zabiegi są stosowane wśród klientów, którzy swoje płytki stracili w wyniku grzybicy lub nieszczęśliwego wypadku. W Camillen prowadzimy kursy przygotowawcze do wykonywania protez według metody Unguisan. Na szkoleniu nie tylko dowiesz się, jak działają potrzebne preparaty – nauczysz się również, jak zrekonstruować z ich pomocą uszkodzoną płytkę paznokcia.