Szkolenie podologiczne dla mieszkańców Kalisza

Kalisz to piękne i zurbanizowane miasto, w którym swoją działalność prowadzi wiele salonów urody. W różnych częściach miasta coraz częściej pojawiają się gabinety kosmetyczne, w których oferowane są nie tylko usługi z zakresu poprawy wyglądu, ale także profesjonalne usuwanie brodawek czy prostowanie wrastającego paznokcia. Wiele osób wykwalifikowanych w dziedzinie kosmetologii chętnie decyduje się na podjęcie nowego kierunku studiów podyplomowych czy szkolenie, by móc poszerzyć swoją ofertę o nowe usługi. Jeżeli marzysz o karierze podologa lub jesteś absolwentem studiów kosmetologicznych i chcesz zdobyć dodatkową wiedzę – pomożemy Ci w tym!

Kto może zapisać się na kurs podologiczny?

Camillen zaprasza wszystkich chętnych z Kalisza do uczestnictwa w wybranych kursach podologicznych! Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o osobach, które dopiero zaczynają w zawodzie podologa. Na naszych kursach nauczysz się, jak pomagać osobom zmagającymi się z różnymi zmianami skórnymi. Usystematyzujesz też swoją wiedzę z zakresu podologii tak, aby móc pomóc każdemu klientowi.

Jeżeli dobrze czujesz się w roli kosmetologa i chciałbyś nauczyć się poprawnego posługiwania się nowoczesnymi sprzętami czy narzędziami do stóp, zapraszamy na czterodniowe szkolenie od podstaw. Na nim nauczysz się jak prawidłowo zdezynfekować używane przedmioty, czym różnią się modzele od odcisków i wielu innych zagadnień. Zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce, gdyż na każdym kursie podologicznym przewidziana jest część praktyczna. Nie musisz martwić się także o dostępność narzędzi – wszystkie niezbędne frezy, dłuta i inne przedmioty, które będą potrzebne – dostarczymy. Dla tych, którzy poszukują szkolenia doszkalającego z zakresu podologii, mamy dobrą wiadomość – na naszej stronie internetowej znajdziecie to, czego szukacie.

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

27.01.2023

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

27.01.2023

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

Terminy w szczegółach

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Kurs podologiczny dla początkujących i zaawansowanych z Kalisza

Umiesz rozpoznać choroby stóp? Chcesz nauczyć się sprawnego posługiwania nowoczesnymi preparatami podologicznymi? Camillen organizuje profesjonalne kursy dla kaliskich podologów! O poprawny pod względem merytorycznym przebieg szkolenia zadbają zaproszone przez nas prelegentki, które pracują w gabinetach podologicznych już od wielu lat. Zapisując się na czterodniowy kurs w Poznaniu, zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną, która przyda Ci się podczas wykonywania zabiegów na pacjentach. Na każdy dzień przewidziany jest inny zakres materiału, dlatego jeśli chcesz nauczyć się aplikacji tamponad czy poprawnej rekonstrukcji paznokci – zapisz się już dziś! Liczba miejsce jest ograniczona, jednak jeśli nie uda Ci się zapisać na najbliższy termin szkolenia – nic straconego! Kursy podologiczne organizujemy, gdy tylko jest to możliwe i bardzo chętnie powracamy do organizacji tych, które cieszą się największą popularnością. Oprócz wyedukowanego prowadzącego i pracy na najlepszych narzędziach oraz kosmetykach, po pomyślnie zakończonym kursie wręczamy certyfikaty. Potwierdza on Twoje zdolności w dziedzinie podologii i z pewnością wpłynie korzystnie na postrzeganie Twojego gabinetu podologicznego przez potencjalnych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapisów już dziś!