Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Jarocina

Jarocin to miasto położone na północ od Poznania, niedaleko wspomnianej stolicy województwa. Działa w nim wiele salonów kosmetologicznych i podologów, przy czym większość ze specjalistów posiada wykształcenie ukierunkowane na obydwa obszary. Zdecydowanie sprzyja to pozyskiwaniu klientów, a także pomaga w codziennej pracy. Każdy, kto nie jest pewien tego, do kogo powinien udać się z zamiarem usunięcia zmiany skórnej, będzie szukał osoby wykształconej w jednej i drugiej dziedzinie. W Camillen doceniamy wszystkich, którzy chcą się szkolić i uzyskać dodatkowe umiejętności, dlatego proponujemy szkolenia gruntownie przygotowujące do wykonywania zabiegów na stopach.

Dzięki szkoleniu z podologii zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które przydadzą Ci się w dalszej pracy w Jarocinie. Zapisz się na jedne z proponowanych kursów! W naszej szerokiej ofercie szkoleń z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapisów specjalistów z Jarocina!

Jesteś z Jarocina? Zapraszamy na szkolenie podologiczne!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Zrób kurs podologa pod okiem specjalistów!

Decydując się na jeden z naszych kursów podologicznych dla początkujących, zdobędziesz nie tylko wiedzę i praktykę, ale także kwalifikację oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia z podologii. Dla wielu mieszkańców Jarocina będzie to wspaniała okazja do spotkania się z doświadczonymi podologami. Prowadzący kurs są przede wszystkim praktykami, gdyż pracując w zawodzie od wielu lat, pomogli niejednokrotnie klientom z takimi problemami jak wrastające paznokcie czy brodawki na podeszwie. Wierzymy, że na naszym kursie podologicznym nauczysz się sprawnego korzystania z urządzeń przeznaczonych do zabiegów poniżej kostki. Zapewniamy, że będziesz mógł w praktyce sprawdzić, jak wygląda posługiwanie się frezem, dłutem czy elektrokoagulatorem. Zapisując się na kurs, nie tylko poznasz tajniki poprawnego operowania na stopach pacjenta, ale także przekonasz się, jak zabiegi podologiczne wyglądają w rzeczywistości. Zachęcamy początkujących do zapisania się na czterodniowy kurs wprowadzający do zawodu podologa. Gwarantujemy spotkania z utytułowanymi specjalistami, którzy wyszkolili już wielu specjalistów. Zapewniamy szereg produktów potrzebnych podczas szkolenia, które dostępne są także do kupienia online w naszym sklepie internetowym.