Szkolenia podologiczne dla specjalistów z Grodziska Wielkopolskiego

W Grodzisku Mazowieckim swoją działalność prowadzi wielu wykształconych kosmetologów. Coraz częściej specjaliści, którzy na co dzień wykonują manicure, pedicure, a także poprawiają nieestetyczne zmiany skórne u swoich klientów, chcą rozszerzyć zakres swojej działalności. Najczęściej wybór dodatkowego fakultetu pada na temat stóp, a konkretniej na usuwaniu niebezpiecznych zmian poniżej kostki. Dzięki temu specjaliści, którzy są wykształceni w zakresie usług podologicznych i kosmetycznych, przyciągają do swojego gabinetu znacznie więcej klientów niż konkurencyjne salony. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności na tej płaszczyźnie – nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na szkolenie podologiczne!

Zapraszamy podologów z Grodziska Wielkopolskiego na szkolenie!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.

Kurs podologiczny - dla specjalistów i nie tylko

Camillen prowadzi kursy przygotowawcze dla osób, które chcą się doszkolić w podologii lub nie miały z nią wcześniej do czynienia. Zapewniamy przygotowanie do zawodu na najwyższym poziomie! Oferowane przez nas kursy w Poznaniu są prowadzone przez osoby, które z omawianymi zagadnieniami mają do czynienia na co dzień. Oprócz merytorycznej wiedzy są w stanie podzielić się swoim doświadczeniem i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Na szkoleniu z podologii dowiedz się jak poprawnie obchodzić się ze sprzętami i urządzeniami niezbędnymi w tym fachu. Pokażemy Ci, jak w delikatny sposób pomóc klientowi z brodawkami czy nagniotkami. Bardzo często organizujemy także szkolenia dla podiatrów z Grodziska Wielkopolskiego. Do nich głównie skierowane są kursy skupione na praktycznej nauce wybranego zagadnienia. Jeżeli pracujesz już w zawodzie, zapisując się na jedne z naszych dokształcających szkoleń, nauczysz się, jak łatwo i nowocześnie usuwać brodawki, korzystać z klamry tytanowej czy zrekonstruować płytkę paznokcia.

Do nauki wykonywania zabiegów używamy sprawdzonych produktów oraz urządzeń na miarę XXI wieku. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie kosmetyki, które poznasz na kursie, dostępne są także w naszym sklepie stacjonarnym i online. Staramy się jak najlepiej dostosować ofertę nauk do aktualnie poszukiwanej wiedzy, dlatego prowadzone kursy obejmują różną ilość godzin. W zależności od ilości przekazywanej wiedzy na danym szkoleniu i charakterze spotkań, szkolenia podologiczne odbywają się w przeciągu jednego lub kilku dni. Po każdym pomyślnie ukończonym kursie wręczymy certyfikaty. Z pewnością dokument potwierdzający Twoje zdolności będzie najpiękniejszą ozdobą salonu podologicznego! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się już dziś!