Kursy podologiczne dla specjalistów z Gniezna

W Gnieźnie prężnie działa wiele gabinetów kosmetologicznych, w których wyspecjalizowani specjaliści pomagają w różnych schorzeniach skóry. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz wyróżnić się na tle konkurencji – zapraszamy na szkolenia z podologii! Dzięki naszym kursom podniesiesz swoje kompetencje, które zaprocentują w przyszłości. Poznaj naszą ofertę!

Szkolenia z podologii dla gnieźnieńskich specjalistów od stóp

Poprzez rozszerzenie oferty leczniczej o profesjonalne leczenie stóp, będziesz mógł oferować klientom bardzo cenne i potrzebne usługi zabiegowe, takie jak usuwanie brodawek czy nagniotków. Są to jedne z najczęściej pojawiających się schorzeń skóry, które bardzo utrudniają codzienne funkcjonowanie. Na kursie podologicznym nauczysz się korzystania z nowoczesnych urządzeń, wykorzystujących działanie prądu o wysokiej częstotliwości. Dzięki nim będziesz mógł bezboleśnie i na długo ulżyć klientom z bolesnymi brodawkami na podeszwach stóp czy z grzybicą paznokci, rozszerzonymi naczynkami.

Przedstawiamy szeroką ofertę zabiegów, przeznaczonych dla początkujących podologów, jak i dla osób chcących dokształcić się w tej dziedzinie. Pokażemy, jak pracować z dłutem i frezem, w jaki sposób wykorzystać klamrę tytanową oraz na czym polega metoda UNGUISAN CLASSIC w nowoczesnej poprawie stanu stóp. Uczestnikom kursu zaprezentujemy, jak szybko i bez problemu usunąć modzele oraz poprawnie oszlifować rogową osłonę palca. Przy problemach z wrastającymi paznokciami u klienta bardzo ważne jest dokładne i poprawne opracowanie wałów okołopaznokciowych – pokażemy Ci, jak prawidłowo powinien wyglądać ten zabieg, by nie wyrządzić krzywdy klientce. Kadra szkoleniowców składa się z osób znających swój fach od podszewki – ludzi, którzy z powodzeniem zdobywają doświadczenie podologiczne już od wielu lat i chętnie przekażą zdobytą wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Na kursie z podstaw podologii nauczymy Cię poprawnego obchodzenia się z maszynami, frezami i cążkami, by usuwanie nawet trudnych i bolących zmian skórnych było łatwe i proste! Każdy, kto ukończy kurs podologiczny zorganizowany przez Camillen kończy się wręczeniem certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę. Nie musisz martwić się też o modeli i przyrządy – zapewnimy je! Serdecznie zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy podologicznej kosmetologów z Gniezna!

Zobacz terminy najbliższych szkoleń!

Terapie podologiczne – Zastosowanie i rodzaje odciążeń w podologii

24.04.2023

Na szkoleniu dowiesz się jak w odpowiedni sposób dobierać odciążenia pozabiegowe w gabinecie podologicznym

OBSERWACJE PODOLOGICZNE – nowość

Terminy w szczegółach

Obserwacje to jak nazwa wskazuje przypatrywanie się, uczestniczenie w tym jak zabieg wykonuje inny specjalista pod okiem instruktora. W tym dniu odbywa się wyłącznie część praktyczna na pacjentach ( tj praktyka podologiczna ). Zakres terapii zależny jest od przyjętych na ten dzień pacjentów. Instruktor przeanalizuje z Tobą wszystkie przypadki.

PRAKTYKA PODOLOGICZNA

Terminy w szczegółach

Praktyka podologiczna to jak sama nazwa wskazuje 100% zajęć praktycznych. Nie czujesz się jeszcze pewna podczas pracy w gabinecie? Chcesz nabrać więcej praktyki i doświadczenia?

KLAMRA TYTANOWA – KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Terminy w szczegółach

Chcesz poznać jedną z metod korekcji wrastających paznokci? Klamra tytanowa - to łatwy, szybki i skuteczny sposób na wstające paznokcie

PODOLOGIA OD PODSTAW – 5 DNI

Terminy w szczegółach

To 5-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych, rekonstrukcja płytki paznokciowej i aplikacja klamry tytanowej.

KOREKCJA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI – SYSTEM UNIBRACE

15.05.2023

Szukasz skutecznej metody korekcji wrastających i wkręcających sie paznokci? Poznaj metodę UniBrace - szkolenie tworzenia klamer w narzędziu, doskonale nadających się do każdego rodzaju paznokci wkręconych i dystroficznych!

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Terminy w szczegółach

Wykonujesz pedicure kosmetyczne? A może nigdy wcześniej nie zajmowałaś się tym tematem? Chcesz rozpocząć swoją przygodę w zakresie podologii? Pomożemy 🙂 To szkolenie podologiczne od podstaw jest właśnie dla Ciebie.

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień takich jak: podstawowy zabieg podologiczny, usuwanie hiperkeratoz: modzele, odciski, zrogowacenia, usuwanie brodawek wirusowych i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Terminy w szczegółach

Uszkodzona mechanicznie płytka paznokciowa, zatrzymany wzrost płytki paznokciowej? Zastosuj rekonstrukcje płytki paznokciowej, dzięki, której paznokieć będzie wyglądał zdrowo i estetycznie nawet przez kilka tygodni.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Terminy w szczegółach

Brodawki wirusowe ( kurzajki ) - to coraz częściej występująca dolegliwość w obrębie stóp i dłoni.Czy wiesz jak sobie z nimi poradzić? Umiesz je różniocować?

HIPERKERATOZY – PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

Terminy w szczegółach

Modzele, odciski, zrogowacenia. Chcesz nauczyć sie ich usuwać za pomocą dłuta i skalpela? Rozpocznij swoją przygodę podologiczną razem z nami.